Strony dla dzieci polecane przez PuzzleDlaDzieci.pl

Sieciaki.pl

Strona dla dzieci w różnym wieku. Zawiera informacje na temat bezpiecznego poruszania się po Internecie. Są tez ciekawe konkursy i gry dla dzieci.

WierszykiDlaDzieci.pl

Pokaźny zbiór wierszy i wierszyków dla dzieci. Na stronie znajdziesz utwory znanych twórców piszących wierszyki dla dzieci: Jan Brzechwa, Julian Tuwim, Maria Konopnicka oraz troszkę mniej znanych, ale piszących bardzo fajne wierszyki dla najmłodszych czytelników.

Rodzice.net/news/bajki/

Bajki do oglądania i czytania, baśnie, kolorowanki, gry, piosenki oraz wiele innych zabaw dla dzieci. Jest to prawdziwa baśniowa kraina, w której dziecko przeżyje prawdziwą przygodę i miło spędzi czas.

PortaArt.pl - Puzzle ze zdjęcia

Tutaj mozesz zamówić wykonanie puzzli z dowolnie wybranego zdjęcia. Teraz mozesz mieć grę puzzle ze swoim zdjęciem lub zdjęciem swojej dziewczyny/chłopaka.

PuzzleDlaDzieci.pl

Jeszcze więcej układanek i puzzli dla dzieci. Puzzle podzielone zostały na kategorie w zależności od ilości elementów. Są dostępne puzzle składające się z dziewięciu elementów (dla najmniejszych dzieci), następnie z 16 elementów oraz 25 elementów.

© PuzzleDlaDzieci.pl | Strony dla dzieci | Kontakt