Reklama

puzzle

Bajka

Na stronie PuzzleDlaDzieci.pl pograsz w układanki przygotowane specjalnie dla dzieci. Dostępne są gry puzzle dla dzieci z mnóstwem kolorowych obrazków. Niektóre stworzono specjalnie z myślą o dziewczynkach, inne natomiast dedykowane są chłopcom. Są też puzzle uniwersalne dla każdego dziecka. Wybierz te które podobają ci się najbardziej i graj.

Na stronie PuzzleDlaDzieci.pl pograsz w układanki przygotowane specjalnie dla dzieci. Dostępne są gry puzzle dla dzieci z mnóstwem kolorowych obrazków.

Lalka Barbie z konikiem - puzzle z bajki Bajkowe puzzle - My Little Pony, czyli Moje małe kucyki Puzzle Tweety Puzzle smerf Ptak i kot na gałęzi Śmieszna orkiestra Kolorowa dziewczynka - Puzzle dla dziewczynek Puzzle bajka Wróżka - Układanka dla dzieci Dora - bajka puzzle Hello Kitty - puzzle z bajki Barbie - puzzle z bajki Shrek - puzzle bajka Pokemony - bajeczna gra puzzle Świnka Peppa - puzzle z bajki dla małych dzieci Scooby Doo - puzzle z bajki SpongeBob Kanciastoporty - puzzle z bajki Ulica Sezamkowa - puzzle dla małych dzieci Angry Birds - puzzle z gry Gra w puzzle Toy Story Kucyki My Little Pony - puzzle dla dzieci Gra puzzle i bajkowy smok

Bajka

Bajki lubią chyba wszystkie dzieci. Miło jest pooglądać przez chwilę przygody swoich ulubionych bajkowych postaci. A Ty czy masz swoją ulubioną bajkę i postać bajkową? Bajki można też czytać. Wówczas działa wyobraźnia, dziecko samo tworzy sobie w głowie występujące postacie, miejsca i sceny. Czytanie książek wpływa bardzo korzystnie na rozwój intelektualny każdego człowieka. Dlatego w szkole dzieci uczą się czytania i pisania już od pierwszych klas. Gdy już pooglądasz bajki, poczytasz książki z baśniami, to możesz wówczas jeszcze przez chwilkę poukładać puzzle bajkowe. Wybierz postać lub scenę i do dzieła. Pamiętaj jednak, że oglądanie, czytanie i granie nie może trwać przez cały dzień. Ważne są też obowiązki domowe i ruch na świeżym powietrzu.